Kontakt

Masz pytanie dotyczące rekrutacji lub pracy w firmie Eko-Okna?
Dobrze trafiłeś!

Rekrutacja Kornice

Monika Zając

monika.zajac@ekookna.pl

+48 538 622 330

Kamila Kalisz

kamila.kalisz@ekookna.pl

+48 532 406 559

Natalia Solich

natalia.solich@ekookna.pl

+48 880 573 845

Rekrutacja Dział Handlowy

Martyna Zygmunt

martyna.zygmunt@ekookna.pl

+48 539 697 819

Piotr Klanowski

piotr.klanowski@ekookna.pl

+48 451 051 489

Ewa Arendarska

ewa.arendarska@ekookna.pl

+48 539 198 183

Rekrutacja Kędzierzyn-Koźle

Katarzyna Szatko

katarzyna.szatko@ekookna.pl

+48 539 269 820

Michał Kmiecik

michal.kmiecik@ekookna.pl

+48 539 269 651

Rekrutacja Wodzisław Śląski

Karolina Parzych

karolina.parzych@ekookna.pl

+48 539 697 859

Karolina Gałka

karolina.galka@ekookna.pl

+48 539 013 969

Krzysztof Kura

krzysztof.kura@ekookna.pl

+48 538 622 365

Legalizacja cudzoziemców

Mariana Boloha

mariana.boloha@ekookna.pl

+48 539 014 070

Siedziba działu rekrutacji

47-480 Kornice, ul. Spacerowa 4
Zakład nr 1, 1 piętro
Poniedziałek - Piątek 8-16
tel. 32 415 43 38, 32 459 15 64
E-mail rekrutacja@ekookna.pl


44-373 Wodzisław Śląski
ul. Olszyny 9
Parter, Biuro 1.06
Poniedziałek - Piątek 8-16
tel. 32 459 15 15
E-mail rekrutacja.wodzislaw@ekookna.pl


47-230  Kędzierzyn-Koźle,
ul. Naftowa 23
Budynek przy portierni południowej
Poniedziałek oraz Piątek 8-16
tel. 539 269 651, 539 269 820
E-mail rekrutacja@ekookna.pl

Zewnętrzne biura obsługi klienta

  • Wrocław, ul. Gwiaździsta 66 (Sky Tower)
  • Łódź, ul. Brukowa 12
  • Katowice, Al. Roździeńskiego 188 C (Tetris)
  • Rybnik, ul. 3 Maja 30 (biurowiec K1)
  • Wodzisław Śląski, ul. Olszyny 9
  • Kraków, Bobrzyńskiego 12 (budynek Empol)

Social Media

FB   Eko-Okna Rekrutacja
INSTAGRAM   Eko-Okna Rekrutacja