Utrzymanie ruchu

Do Działu Utrzymania Ruchu (DUR) w Kornicach zatrudniamy doświadczonych elektryków, energetyków, mechaników, mechatroników i automatyków.

Jeśli jednak nie masz doświadczenia zawodowego, a chciałbyś pracować w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych na świecie, w Eko-Okna możesz rozpocząć swoją ścieżkę kariery. Wystarczy, że kierunek Twojej edukacji związany był z którąś z naszych specjalizacji.

Jako pracownik DUR-u będziesz odpowiedzialny za programowanie maszyn najnowszych generacji (takich jak Graf Synergi, Urban, Rotox, czy Elumatec) oraz usuwanie usterek programowych, elektrycznych, pneumatycznych i mechanicznych.

Będziesz dbał również o to, aby sprzęty naszego parku maszynowego były stale sprawne i gotowe do produkcji. Twoja praca sprawi, że przerwy techniczne nie będą zaburzały procesów produkcyjnych, a dzięki temu wytwarzane przez nas produkty będą sprawnie dostarczane do klientów na całym świecie.

Pracownicy DUR-u pracują w systemie 3-zmianowym. Godziny zmian: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.

Benefity dla Ciebie

Pracując u nas, masz zapewnione

Warto wiedzieć

Do pracy w Eko-Okna w Kornicach z niektórych miejscowości dojedziesz firmowym autobusem!
Bilet miesięczny do i z pracy jest całkowicie bezpłatny!

Ważne!

Na rozmowę kwalifikacyjną również możesz przyjechać autobusem firmowym, musisz jedynie wcześniej ustalić to z osobą, która będzie umawiać spotkanie. Podobnie jest w przypadku pierwszego dnia pracy. Osobom zatrudnionym w naszej firmie, które dojeżdżają powyżej 35 km w jedną stronę, przysługuje dofinansowanie do dojazdów. Sprawdź przystanki oraz godziny odjazdów autobusów zakładowych.

Sprawdź rozkład