Transport

Dział Transportu liczy ponad 900 osób. Znajdziemy w nim zarówno kierowców obsługujących trasy międzynarodowe, jak i tych, którzy zajmują się flotą samochodową na terenie Polski, m.in.: spedytorów, planistów tras, traktorzystów, specjalistów ds. zarządzania flotą samochodową, specjalistów ds. ubezpieczeń czy kierowców autobusów.
Nasi pracownicy, w zależności od stanowiska, współpracują z klientami, zapewniając im bezpieczny transport produktów firmy we wskazane miejsca, dbają o sprawność techniczną pojazdów oraz opracowują trasy transportu. Poza stanowiskami związanymi z planowaniem tras na poszczególne rynki eksportowe nie wymagamy znajomości języka obcego.
Aktualnie pracownicy z Działu Transportu obsługują 16 krajów w całej Europie: Polskę, Czechy, Słowację, Niemcy, Austrię, Węgry, Danię, Słowenię, Chorwację, Francję, Szwajcarię, Włochy, Hiszpanię, Belgię, Holandię i Andorę. Lista ta ciągle się powiększa, a w niedługim czasie dołączą do niej kolejne kraje.
System pracy jest ściśle związany ze specyfiką danego stanowiska. Dokładne informacje na ten temat znajdziesz w ogłoszeniach o pracę.

Benefity dla Ciebie

Pracując u nas, masz zapewnione

Warto wiedzieć

Do pracy w Eko-Okna w Kornicach i w Wodzisławiu Śląskim dojedziesz firmowym autobusem!
 Bilet miesięczny do i z pracy jest całkowicie bezpłatny!
Ważne!
Na rozmowę kwalifikacyjną również możesz przyjechać autobusem firmowym, musisz jedynie wcześniej ustalić to z osobą, która będzie umawiać spotkanie. Podobnie jest w przypadku pierwszego dnia pracy. Osobom zatrudnionym w naszej firmie, które dojeżdżają powyżej 35 km w jedną stronę, przysługuje dofinansowanie do dojazdów. Sprawdź przystanki oraz godziny odjazdów autobusów zakładowych.

Sprawdź rozkład - Kornice Sprawdź rozkład - Wodzisław