Języki obce

Osoby pracujące na stanowiskach biurowych i posługujące się językiem obcym zatrudnione są w Kornicach oraz oddziałach firmy zlokalizowanych w: Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Wodzisławiu Śląskim, Krakowie, Poznaniu oraz Rybniku.
Od pracowników zatrudnionych w naszych biurach wymagamy znajomości języka obcego w zależności od obsługiwanego rynku eksportowego. Nasi specjaliści posługują się językiem angielskim, niemieckim, czeskim, słowackim, francuskim, flamandzkim, włoskim, niderlandzkim, hiszpańskim, portugalskim, duńskim, norweskim, chorwackim, słoweńskim i węgierskim.
Jeśli interesuje Cię praca w tym obszarze, kliknij tutaj. System pracy jest ściśle związany ze specyfiką danego działu/stanowiska. Dokładne informacje znajdziesz w ogłoszeniu o pracę.
Większość pracowników biurowych pracuje w systemie 1-zmianowym, 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku, przeważnie w godzinach od 8:00 do 16:00.

Benefity dla Ciebie

Pracując u nas, masz zapewnione

Warto wiedzieć

Do pracy w Eko-Okna w Kornicach i w Wodzisławiu Śląskim dojedziesz firmowym autobusem!
 Bilet miesięczny do i z pracy jest całkowicie bezpłatny!
Ważne!
Na rozmowę kwalifikacyjną również możesz przyjechać autobusem firmowym, musisz jedynie wcześniej ustalić to z osobą, która będzie umawiać spotkanie. Podobnie jest w przypadku pierwszego dnia pracy. Osobom zatrudnionym w naszej firmie, które dojeżdżają powyżej 35 km w jedną stronę, przysługuje dofinansowanie do dojazdów. Sprawdź przystanki oraz godziny odjazdów autobusów zakładowych.

Sprawdź rozkład - Kornice Sprawdź rozkład - Wodzisław