Biuro

Osoby pracujące na stanowiskach biurowych zatrudnione są głównie w głównej siedzibie firmy w Kornicach.

Wśród nich znajdują się m.in. specjaliści ds.: sprzedaży, obsługi klienta, kadr i płac, rekrutacji, marketingu, BHP, zakupów, przygotowania produkcji, a także graficy komputerowi, konstruktorzy, technolodzy, informatycy, księgowi, analitycy, fakturzyści, referenci ds. administracyjno-biurowych oraz sekretarki.

Od pracowników zatrudnionych w naszych biurach nie wymagamy znajomości języka obcego, poza stanowiskami związanymi ze współpracą z rynkami eksportowymi. Jeśli interesuje Cię praca w tym obszarze, kliknij tutaj.

System pracy jest ściśle związany ze specyfiką danego działu/stanowiska. Dokładne informacje znajdziesz w ogłoszeniu o pracę. Większość pracowników biurowych pracuje w systemie 1-zmianowym, 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku, przeważnie w godzinach od 8:00 do 16:00. Mamy jednak i takie stanowiska biurowe, na których pracujemy w systemie 3-zmianowym.

Benefity dla Ciebie

Pracując u nas, masz zapewnione

Warto wiedzieć

Do pracy w Eko-Okna w Kornicach z niektórych miejscowości dojedziesz firmowym autobusem!
Bilet miesięczny do i z pracy jest całkowicie bezpłatny!

Ważne!

Na rozmowę kwalifikacyjną również możesz przyjechać autobusem firmowym, musisz jedynie wcześniej ustalić to z osobą, która będzie umawiać spotkanie. Podobnie jest w przypadku pierwszego dnia pracy. Osobom zatrudnionym w naszej firmie, które dojeżdżają powyżej 35 km w jedną stronę, przysługuje dofinansowanie do dojazdów. Sprawdź przystanki oraz godziny odjazdów autobusów zakładowych.

Sprawdź rozkład