Produkcja i magazyn

W naszych zakładach w Kornicach oraz Wodzisławiu Śląskim zatrudniamy m.in. monterów, spawaczy, ślusarzy, suwnicowych, serwisantów, operatorów wózków widłowych, kontrolerów jakości oraz magazynierów.
W Eko-Okna umożliwiamy również podjęcie pracy osobom bez doświadczenia. Do zadań pracowników produkcyjnych, w zależności od stanowiska, należy m.in: cięcie, obróbka i składanie elementów, okuwanie, frezowanie, czy prace montażowe. Zajmują się oni produkcją szyb zespolonych, drzwi, rolet, moskitier, żaluzji fasadowych, bram i ogrodzeń oraz siatek antysmogowych.
Nasi magazynierzy, w zależności od rodzaju magazynu, w którym pracują, zajmują się: przyjmowaniem dostaw, kompletowaniem zamówień, odpowiednim ułożeniem/zabezpieczeniem towaru, obsługą wózka widłowego, czy dbaniem o porządek oraz czystość na magazynie.
Zarówno magazynierzy, jak i pracownicy produkcyjni pracują w systemie 3-zmianowym.
Godziny zmian: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.

Benefity dla Ciebie

Pracując u nas, masz zapewnione

Warto wiedzieć

Do pracy w Eko-Okna w Kornicach i w Wodzisławiu Śląskim dojedziesz firmowym autobusem!
 Bilet miesięczny do i z pracy jest całkowicie bezpłatny!
Ważne!
Na rozmowę kwalifikacyjną również możesz przyjechać autobusem firmowym, musisz jedynie wcześniej ustalić to z osobą, która będzie umawiać spotkanie. Podobnie jest w przypadku pierwszego dnia pracy. Osobom zatrudnionym w naszej firmie, które dojeżdżają powyżej 35 km w jedną stronę, przysługuje dofinansowanie do dojazdów. Sprawdź przystanki oraz godziny odjazdów autobusów zakładowych.

Sprawdź rozkład - Kornice Sprawdź rozkład - Wodzisław