Kim jesteśmy?

Kiedy w 1998 w niewielkiej hali zaczynaliśmy produkować okna, nikt nie spodziewał się, że 26 lat później marka Eko-Okna będzie rozpoznawalna na całym świecie. W tym czasie nasz zespół rozrósł się z pięciu osób, które pracowały wtedy dla klientów na terenie Śląska, do ponad 12000 pracowników.
Obecnie produkujemy nie tylko okna, ale również drzwi, moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia na ponad 38 rynków eksportowych. Mamy jeden z najlepszych parków maszynowych w Polsce a Nasze produkty transportowane są przez ponad 800 nowoczesnych samochodów ciężarowych.
Dbając o najwyższą jakość obsługi klienta, nasi pracownicy porozumiewają się w kilkunastu językach obcych. Dostarczamy produkty wysokiej jakości i… równie znakomita jest nasza oferta dla pracowników. Zapewniamy bardzo dobre warunki zatrudnienia, m.in. atrakcyjne wynagrodzenia i transport pracowniczy, który dowozi pracowników z 22 kierunków. Na terenie firmy funkcjonuje również kantyna oraz sklep internetowy z produktami spożywczymi i przemysłowymi.
Dbamy również o bezpieczeństwo w miejscu pracy, a nasi pracownicy mogą zgłaszać własne usprawnienia, które pomagają im w codziennych obowiązkach. Nieustannie poszerzamy listę benefitów, z których korzystają Nasi pracownicy. Każdego dnia skupiamy się na tym, by stawać się coraz lepszym miejscem pracy. W końcu to dzięki naszym pracownikom nie przestajemy się rozwijać i stale sięgamy po więcej.

Zobacz więcej

Eko-Okna w liczbach