Nasz zespół

Na to, by nasze produkty z zakładów w Kornicach, Wodzisławiu Śląskim oraz Kędzierzynie-Koźlu trafiały do klientów na całym świecie, pracuje cały zespół ludzi o różnych kwalifikacjach. Zatrudniamy m.in. pracowników produkcyjnych i magazynowych, handlowców, osoby ze znajomością języków obcych, pracowników administracyjno-biurowych, pracowników działu utrzymania ruchu, czy kierowców. Większość z nas pracuje w biurze i halach produkcyjnych w Kornicach lub Wodzisławiu Śląskim, ale mamy także biura obsługi klienta w Łodzi, Katowicach, Wodzisławiu Śląskim, Krakowie, Rybniku, Wrocławiu oraz Poznaniu, których pracownicy kontaktują się na co dzień z klientami eksportowymi.
Do naszych zespołów poszukujemy osób zaangażowanych, o wysokich kompetencjach. W Eko-Okna wszyscy gramy do jednej bramki. Produkcja, HR, księgowość, marketing, eksport – nieważne, gdzie pracujesz, zawsze jesteś częścią naszych wspólnych sukcesów.

Poznaj pracowników

Dagmara Dutkiewicz-Kordek

Dagmara Dutkiewicz-Kordek

Specjalista ds. sprzedaży

Zawsze chciałam pracować z językiem obcym – francuskiego używam w firmie codziennie, współpracując z kontrahentami firmy. Przełożony oraz współpracownicy są prawdziwymi partnerami i wzajemnie możemy na siebie liczyć.

Adam Wyżgoł

Adam Wyżgoł

Kierowca

W pracy jest fajna atmosfera, zawsze mogę liczyć na kolegów, nie tylko w trasie ale również gdy jestem w firmie. Lubię jeździć samochodem, poznawać nowych ludzi. Lubię kontakt z klientem. Poza tym uwielbiam podróżować i poznawać ciekawe miejsca. Praca w Eko Oknach mi to umożliwia

Michał Mielimąka

Michał Mielimąka

Monter okien

Każdy ma dużo możliwości rozwoju – zarówno osobistego, jak i zawodowego. Pracodawca organizuje nam codzienny dojazd do pracy i zapewnia dobre wynagrodzenie.

Agnieszka Mojżesz

Agnieszka Mojżesz

W pracy ważna jest dla mnie stabilność zatrudnienia, dogodne warunki pracy, możliwość ciągłego rozwoju i dobra atmosfera. To wszystko znalazłam w firmie Eko-Okna, z którą wiąże swoją przyszłość.

Iwona Siwiec

Iwona Siwiec

Elastyczny czas pracy umożliwia rozwijanie moich pasji, a atrakcyjne zarobki pomagają mi je realizować.

Paulina Lukaszek

Paulina Lukaszek

Dzięki pracy w firmie Eko Okna SA zdobywam cenne doświadczenie, mam szansę na rozwój oraz zawieranie nowych znajomości.

Patrycja Lechocka

Patrycja Lechocka

Kocham sport, a bieganie jest moją siłą napędową. Firma Eko Okna SA od lat dofinansowywuje mi udział w maratonach a jako pracodawca zapewnia mi stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie, dzięki któremu rozwijam swoją pasję.